06.07.2018

У Миколаєві обирають, кому спрямувати кошти з державної субвенції

image

Комісія розпочала розгляд об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію на будівництво та придбання житла для ДБСТ та дітей-сиріт, – Євген Шевченко.

Комісія розпочала розгляд об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво та придбання житла для дитячих будинків сімейного типу та дітей-сиріт, на їх відповідність встановленим нормам. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євген Шевченко.

Так, у п’ятницю, 6 липня, заступник голови ОДА провів засідання комісії щодо визначення об’єктів, на які буде спрямовано субвенцію у сумі 43,4 млн грн з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво та придбання житла для дитячих будинків сімейного типу та дітей-сиріт.

«Усього маємо 121 об’єкт –  8 дитячих будинків сімейного типу + 1 нове будівництво, решта – це квартири для дітей-сиріт», – зазначив Євген Шевченко.

За словами заступника голови ОДА, квартири будуть отримані згідно черги. «Важливо, що і ДБСТ, і житло для дітей-сиріт будуть придбані по всій Миколаївщині.  Разом із членами комісії ретельно розглянемо усі житлові об’єкти, у разі необхідності зробимо виїзд на місця, особливо це стосується ДБСТ», – розповів заступник очільника області.

«Як зазначає голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, наша спільна мета – відійти від інтернатних установ та створити належні умови для виховання дітей у сім’ях, а дітям-сиротам надати гідні умови для проживання», – зауважив Євген Шевченко.

Джерело: Миколаївська ОДА

Читайте також: Апеляційний суд Миколаївської області розглянув справу сматері, яка залишила свою новонароджену дитину в під’їзді будинку

Leave a Reply