10.02.2016

У Миколаєві провели аварійний ремонт доріг (ФОТО)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Для збереження цілісності автомобільних доріг до весни, коли будуть розпочаті планові роботи з ремонтів покриття, дорожники Миколаївської області приступили до боротьби із аварійною ямковістю.

Тому, на сьогодні, дорожники Миколаївщини виконують комплекс робіт по експлуатаційному утриманню доріг в зимовий період. До цього комплексу входять: аварійний ямковий ремонт та забезпечення водовідведення. Аварійний ямковий ремонт в умовах зими, виконується за технологією, яка дозволяє проводити ремонт навіть при зниженні температури повітря до мінусових відміток, з метою захисту дорожнього покриття від подальших руйнувань та забезпечення безпеки учасників дорожнього руху.

Так, на замовлення Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, підрядною організацією КП «ЕЛУ автодоріг» в рамках діючого договору, розпочато виконання робіт з ліквідації аварійно небезпечних ям та вибоїн, які утворилися на дорогах в межах міста Миколаєва після зимової експлуатації. Метою зазначених заходів є забезпечення безпечних та нормальних умов руху транспорту автомобільними шляхами міста.

Подібні тимчасові заходи у вигляді аварійного ямкового ремонту здатні попередити подальше руйнування дорожнього покриття до проведення планових ремонтних робіт та забезпечити проїзд на автодорогах міста в межах сумісної ділянки.

Служба автодоріг просить всіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними в місцях проведення ремонтних робіт, не перевищувати швидкість та звертати увагу на попереджувальні знаки.

Читайте також: Поліцейські попередили водіїв про жахливий стан дороги «Миколаїв — Дніпропетровськ» (ФОТО)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Пресс-служба Службы автодорог в Николаевской области

Leave a Reply