14.09.2015

У Миколаєві судять учасників антиукраїнських акцій в Одесі

Сьогодні в Миколаєві відбулося судове засідання у справі проти підозрюваних у співпраці з бойовиками так званої Донецької народної республіки - 39-річного Максима Кривича та 21-річного Вадима Кіналя.

Обидва були активістами Антимайдану, брали участь в антиукраїнських акціях в Одесі та Миколаєві. За даними слідства, старший з чоловіків був особистим охоронцем «голови народної ради ДНР» Дениса Пушиліна. А молодший – гранатометник в козацькому бандформуванні «Соколина сотня», особисто брав участь в обстрілі позицій українських військових і населених пунктів.

Підозрюваних затримали в грудні минулого року в Миколаєві, звідки вони родом. Обвинувальний акт був переданий до суду навесні.

Як повідомляє Інтернет-видання «Центр журналістських розслідувань», В. Киналь заперечує, що служив гранатометником. Молодий чоловік стверджує, що в Донецьку був різноробочим. А фотографії, на яких він зображений у камуфляжі і зі зброєю в руках, нібито постановочні.

М. Кривич ж визнав, що був охоронцем одного з керівників сепаратистів. Підсудний сподівається на обмін полоненими: «Я хотів би, щоб мене поміняли туди, і я б поїхав жити в Росію». Після допиту обвинувачених суд повинен був перейти до дебатів. Однак на прохання захисту суддівська колегія перенесла засідання на 20 жовтня.

За матеріалами “Вiкна-Одеса”

Leave a Reply