За матеріалами Служби безпеки України Жовтневий районний суд Миколаївської області засудив до восьми з половиною років позбавлення волі бойовика терористичної організації “ЛНР”.
Співробітники спецслужби встановили, що мешканець Миколаєва у 2014 році приєднався до бойовиків т.зв. “ЛНР”. Спочатку він перебував у складі терористичного угруповання “управління гуманітарних операцій”, що спеціалізувалося на диверсіях проти мирного населення під виглядом українських підрозділів. Потім бойовик перейшов до незаконного збройного формування “батальйон спеціального призначення “Вимпел”, в якому брав активну участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції.
Оперативники СБ України затримали бойовика у листопаді 2015 року, коли він прибув до рідного міста у “відпустку”. Під час обшуків за місцем проживання чоловіка правоохоронці виявили посвідчення терористичного угруповання, двохсотграмову тротилову шашку з двома детонаторами та інструкцію стосовно роботи з вибуховими речовинами.
Рішенням суду бойовика було визнано винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 та ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України.
Джерело: Миколаївська обласна державна адміністрація
Читайте також: Міністерство охорони здоров’я України створило базу вакансій для лікарів



