12.10.2015

У Миколаївській ОГА офіційно почав працювати Центр допомоги військовослужбовкам

0a54463335019d71b2dd7c4297ca8762.i900x599x580

У Миколаївській облдержадміністрації офіційно почав свою роботу центр допомоги військовослужбовцем, який повинен стати своеобразным «мостом» між чиновниками і бійцями.


 

Про це в ході брифінгу в понеділок, 12 жовтня, розповіла волонтер Ольга Малярчук.

Так, до складу Центру увійшли Ольга Малярчук, яка займатиметься питанням оформлення документів по усіх напрямах (виплати, пільги, статуси УБД, АТО), Валентин Тимофєєв (збір і обробка загальної інформації по тих, що демобілізовують), Неллі Яровенко (соціальний супровід сімей загиблих військовослужбовок), Лариса Снигур (оформлення довідок, статусів інвалідності, супровід в госпіталях), Сергій Танасов (оформлення земельних ділянок, освіта), Руслана Мороз (психологічна – кризова служба).

– Наше завдання–дійти до кожної сім’ї того, що демобілізовує, запитати, чи усі пільги виплачені, чи усі знають про свої права. Елементарні питання, з якими вони стикаються, щоб вони знали, куди йти. І якщо є які – те терміни, ми могли в найкоротші терміни їх вирішити, – сказав Ольга Малярчук.

За її словами, на 7 поверсі будівлі Миколаївської облдержадміністрації вже облаштований, крім того, працюватимуть телефони «гарячих ліній» , які працюватимуть цілодобово.

Преступности.Нет

Leave a Reply