26.02.2022

У МВС просять українців знімати таблички з назвами міст та вулиць

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко звернувся до жителів України з проханням ще більше дезорієнтувати окупантів. У МВС звернули увагу на те, що росіяни зовсім не знають української місцевості.

Через те, що військові армії-загарбника не розуміють, куди їм їхати, а також легко втрачають орієнтування на місцевості, Геращенко закликав людей знімати таблички з назвами топонімів.

За словами радника міністра внутрішніх справ, окупанти можуть не зрозуміти, куди їм рухатися, оскільки орієнтуються вони у тому числі й по вказівниках на дорогах.

Спантеличені окупанти заїжджали не туди навіть із вказівниками

Геращенко попросив українців поширити його ініціативу, а також долучитися до її виконання.

-Аби спантеличити та дезорієнтувати ворога, який незаконно пересувається дорогами України, закликаємо громадян до наступної ініціативи – познімати таблички з номерами і назвами вулиць/міст/сіл у своїх регіонах! Зробімо все можливе для якнайшвидшого очищення України від російського окупанта,
– написав посадовець.

Важливо! Збройні сили України дають відсіч ворогу. Ми – під надійним захистом наших військових. А міжнародні партнери підтримують Україну і накладають санкції на Росію. Зберігаймо спокій, читаймо перевірені новини та віримо в ЗСУ!

Leave a Reply

 
%d bloggers like this: