11.11.2025

У Миколаєві Департамент фінконтролю заявив, що попереджав про ризики розкрадання коштів під час реконструкції Соборної площі. Фото

У Миколаєві департамент фінконтролю оприлюднив попередження про можливі порушення під час реконструкції Соборної площі

Департамент внутрішнього фінансового контролю, нагляду та протидії корупції повідомив про початок серії звітів щодо своєї діяльності. Першу публікацію присвячено подіям, що стосуються реконструкції Соборної площі.

Як зазначається у дописі департаменту, ще наприкінці 2019 року до департаменту житлово-комунального господарства було направлено лист із попередженням про ризик втрати бюджетних коштів через можливе завищення цін на матеріальні ресурси.

На зображенні може бути: корінець квитка та текст

На зображенні може бути: корінець квитка та текст

«До листа не дослухалися. А до затримання на кордоні заступника мера залишалося ще півтора роки», — зазначено у повідомленні.

У департаменті пообіцяли продовжити серію публікацій, у яких розкриватимуть деталі власної роботи та результати перевірок.

На зображенні може бути: автомобіль та текст «24 ធធ 24 Канал HARI НАЙ Заместитель мэра Николаева пытался бежать из Украины: его задержали Перейти >»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *