18.05.2022

У Миколаєві питна вода може з’явитися через місяць-півтора, проте вона подаватиметься за графіком

Питна вода може з’явитися у кранах жителів Миколаєва вже в найближчі місяць-півтора, проте спочатку вона подаватиметься за графіком.

Про це повідомив губернатор області в ексклюзивному інтерв’ю агентству “ІнтерфаксУкраїна”.

“В обласному центрі вода в кранах є, вона поки що технічна і подається через міську систему водоочищення з річки Південний Буг. Бакпосіви всі необхідні пройдено, але ця вода все одно технічна. Питну населенню підвозять, вона продається, роздається. Загалом із водою все добре, жити можна”, – сказав Кім.

За його словами, гуманітарної катастрофи через відсутність води в Миколаєві наразі немає.

“Катастрофи гуманітарної якоїсь немає, ми не ходимо брудні, немиті – такого немає. Люди ходять чисті, посміхаються, у випраному одязі, до магазинів заходять, їжу купують. Ходять із колясками за хорошої погоди, поглядаючи на небо, щоб не бомбили” , – наголосив голова ОВА.

Він уточнив, що наразі триває робота над тим, щоб відновити подання питної води населенню.

“Уже є програма Кабміну за ініціативою Офісу президента, в рамках якої виділяються гроші. Ми над цим працюємо. Зараз водою зі свердловин ми систему заповнюємо, і в перспективі місяць-півтора вода в кранах буде питною, але, найімовірніше, подаватиметься за графіком. Або ж постійно подаватиметься технічна вода, і кожному потрібно буде окремо здійснювати фільтрацію”, – наголосив Кім.

При цьому, говорячи про можливість відновлення цілодобового подання питної води населенню, голова ОВА уточнив, що на це “потрібен певний час”. “Ми опрацьовуємо кілька проєктів”, – підсумував Кім.

Leave a Reply