28.06.2022

У Миколаєві відзначили День Конституції України

Незважаючи на безперервні ракетні обстріли, миколаївські патріоти зібралися цього дня біля пам’ятника Т.Шевченку.

Враховуючи реалії, що склалися, захід був нечисленним. Приємною несподіванкою для миколаївців була поява на заході легендарного комбата “Миротворця”, екс-нардепа Андрія Тетерука. Сьогодні він доброволець батальйону “Вільна Україна” та захищає Миколаївщину від окупантів. До присутніх звернувся він та голова Миколаївської організації НРУ Юрій Діденко.

Вони сказали, що 28 червня в Україні державне свято – День Конституції. Цього року значима для історії країни дата відзначається у режимі воєнного стану. Тоді, 1996 року, ухвалення Конституції закріпило правові засади незалежної України, її суверенітет та територіальну цілісність. Сьогодні, 2022 року, українці хоробро відстоюють свої території та захищають суверенітет країни, на які зазіхнув сусідній агресор. Але ж українців перемогти неможливо. Перемога буде за нами. Учасники заходу виконали гімн України та поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзарю.

Потім учасники пройшли до пам’ятника, одного з творців Конституції, В’ячеслава Чорновола. На його постамент також поклали квіти.

Народ, який під ракетним обстрілом, вшановує свої державні свята та своїх Героїв – перемогти неможливо.

 

Leave a Reply