Паркування на газонах: мешканці Миколаєва скаржаться на знищення зеленої зони біля зоопарку.
За словами городянина, йдеться про ділянку між вулицею Ігоря Бедзая та Херсонським шосе біля Миколаївського зоопарку.
Останнім часом автомобілі регулярно заїжджають на газон та використовують зелену зону для паркування, що призводить до її пошкодження та знищення.
Автор звернення пропонує встановити обмежувачі руху – стовпчики чи бетонні півсфери, які не дозволять транспортним засобам заїжджати на газон.
“Останній час там постійно паркують автомобілі, тим самим знищуючи газон”, – зазначив заявник.
Джерело: НН

