27.06.2022

У Миколаєві затримано професора – колаборанта

Служба безпеки України затримала у Миколаєві колишнього депутата міськради, завідувача кафедри, професора Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» за підозрою у державній зраді. Йому інкримінують розробку концепції створення “Миколаївської народної республіки”.

За задумом затриманого Миколаївська область мала заявити про вихід з України, перейти на російську мову, отримати власний герб, прапор та гімн, а після завершення війни – вступити до складу Росії як окремий суб’єкт федерації .СБУ встановила, що підозрюваний у державній зраді мав отримати одну з керівних посад, якби росіянам вдалося захопити Миколаївську область. Тому він не лише готував “концепцію”, а й надавав інформацію про підрозділи ЗСУ на території обласного центру.

Під час обшуків у затриманого було виявлено численні докази, у тому числі листування з російськими кураторами та особисті нотатки про створення та заплановану діяльність “ННР”.

Чоловіка затримали. Йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 КК України (державна зрада).

Інформація про це розміщена на офіційному сайті Служби безпеки України.

За інсайдерською інформацією, йдеться про екс-делутата Миколаївської міськради від ПСПУ Наталії Вітренко, професора Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Шубіна

 

Leave a Reply