21.04.2026

У миколаївській багатоповерхівці на Старова три доби стоїть ліфт: мешканці змушені носити воду на собі

Мешканці дев’ятиповерхівки за адресою вулиця Архітектора Старова, 6-В (перший під’їзд) опинилися в заручниках несправного ліфта.

Підйомник відключили ще 17 квітня, і станом на сьогодні він не працює вже третю добу. Про це повідомила місцева мешканка Алла Скляр у зверненні до Contact Center при Миколаївській міській раді.

За словами жінки, диспетчерська служба не надає жодної конкретної інформації щодо термінів відновлення роботи, обмежуючись загальною фразою про те, що ліфт перебуває «на ремонті». Ситуація ускладнюється тим, що мешканці змушені власноруч піднімати до своїх квартир воду та продукти харчування, що є критично важким для людей похилого віку та сімей з дітьми.

Наразі люди просять міську владу та відповідні комунальні служби втрутитися в ситуацію, надати конкретні роз’яснення щодо причин зупинки та оперативно відновити роботу підйомника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *