У Миколаївській області упродовж 2022-2026 років зафіксували 31 напад на військовослужбовців ТЦК та СП.
Характер нападів варіюється від конфліктів до фізичного насильства, унаслідок чого військовослужбовці отримували тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.
2022 рік – нуль випадків,
2023 рік – 4,
2024 рік – 9,
2025 рік – 13,
2026 рік – 5.
За цими фактами відкрито 16 кримінальних проваджень, дві справи передано до суду, винесено два вироки.
“Характер зафіксованих інцидентів різноманітний і не обмежується словесними конфліктами чи погрозами. У низці випадків військовослужбовці отримували тілесні ушкодження, зокрема забої, садна, хімічні опіки, переломи, рублені рани, ножові поранення”, – повідомили в Миколаївському обласному ТЦК та СП.
Джерело: LIGA.net

