19.03.2022

У Первомайську обговорили питання сфери ЖКГ

У Первомайську відбулась нарада щодо поточних справ у сфері ЖКГ за участі представників усіх комунальних підприємств та установ міста.

Під час засідання обговорювалось питання налагодження роботи в особливих умовах воєнного стану. Місто знаходиться в досить спокійних умовах, де не звучать вибухи та постріли.

Як зазначив міський голова, сьогодні, навіть мешканці міст, де проводяться активні бойові дії, намагаються нормально жити і працювати. Первомайськ не має права, знаходячись в тилу, перетворитись на сміттєзвалище. Усім потрібно бути згуртованими та своєю роботою показати, що Первомайськ є охайним та привабливим місцем для життя. Тому очільник міста закликав усіх керівників підприємств, громадян, керівників ОСББ організуватись та вийти і привести довкілля в порядок, прибрати прилеглі території.У зв’язку з тим, що запаси пального в місті йдуть в більшій мірі на потреби військових та мешканців громади, техніка, що забезпечувала очищення міських вулиць, буде працювати в обмеженій кількості. Через що людям потрібно згуртуватись та самотужки, за допомогою власних сил та енергії стати до прибирання своїх територій після осінньо-зимового періоду в рамках місячника благоустрою громади.

Також у місті проводиться робота по визначенню проблем з ремонту та приведення до відповідності багатоквартирних будинків. Визначаються найнеобхідніші ремонтні роботи, що невдовзі будуть здійснюватись. Усі підприємства працюють у режимі цілодобового чергування, реагуючи на аварійні заявки.

Leave a Reply