11.06.2022

У Первомайську підвищиться вартість проїзду

На засіданні виконкому ухвалене рішення про зміну тарифів на проїзд в автобусах та маршрутних таксі.

Нагадаємо, 16 травня вартість проїзду зросла на 1 гривню в порівнянні з попередньою. Рішенням від 10 червня тариф затвердили в розмірі 10 гривень.

Вступить в дію нововведення 13 червня.

Виконком ухвалив рішення «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 09.07.2021р. №261 «Про встановлення тарифів юридичним та фізичним особам — підприємцям-перевізникам на послуги з перевезення пасажирів, які здійснюються пасажирським автомобільним транспортом у звичайному режимі руху та режимі маршрутного таксі на міських автобусних маршрутах загального користування Первомайської міської територіальної громади». Переглянути його наразі можна як проєкт.

Тариф збільшили за зверненням перевізників та «з метою недопущення перебоїв у наданні послуг у сфері пасажирських перевезень, через різке подорожчання вартості палива, більше, ніж на 10%», як зазначено в рішенні виконкому. Тож управління економіки відкоригувало тариф у відповідності до цієї складової:

«Порівняно з вартістю пального, закладеною у попередній тариф, вартість дизельного пального зросла із 37 гривень до 65, вартість бензину збільшилася з 34 гривень до 56, вартість газу зросла з 25 до 43 гривень. Економічно обґрунтованим тарифом з урахуванням вартості пального є 10 гривень», — доповіла начальниця управління економіки Тетяна Зарицька.

Ще одне рішення виконкому від 10 червня 2022

Разом із тим, на засіданні виконавчого комітету було ухвалене рішення «Про затвердження графіків руху пасажирського автомобільного транспорту на міських автобусних маршрутах загального користування Первомайської міської територіальної громади».

Ознайомитись із запропонованими графіками руху пасажирського транспорту за міським маршрутом №1 «Котеджі — вул. Корабельна», № 2 — 14 та № 101 — 114 можна в додатках до проєкту рішення.

«Це графік, до якого люди вже звикли, він відпрацьований з перевізниками. Якщо проаналізувати, як повинні відправлятися автобуси або мікроавтобуси, то це буде з періодичністю 10-15 хвилин», — проінформувала начальниця управління економіки Тетяна Зарицька.

Міський голова Олег Демченко наголосив на тому, що всі побажання населення має бути враховано:

«Якщо остання маршрутка відправляється з Коротченка на Підгородню о 16:30, то ніяк на неї не встигне людина, у якої закінчується робочий день о 17:00. Потрібно врахувати, щоб було зручно населенню всієї територіальної громади».

Якщо будуть нарікання та побажання — графік відкоригують, запевнила Тетяна Зарицька.

Джерело: ГардСити

Leave a Reply