09.06.2022

У Первомайську планують будівництво багатоповерхівок для переселенців

На позачерговій сесії, яка відбудеться 9 червня 2022 року, депутати розглянуть містобудівну документацію, що має визначити потенційний вигляд однієї з частин міста: «Детальний план території південно-східної частини міста Первомайська, в районі вулиці Федора Достоєвського.

Що ж саме будуватимуть та що запланували, читайте далі.

Нагадаємо: 31 травня 2022 року міський голова Олег Демченко проводив апаратну нараду, на якій розглянули можливість будівництва тимчасового та постійного житла для внутрішньо переміщених осіб. «Що стосується капітального будівництва для надання постійного місця проживання, розглядається проєкт розміщення 9-ти поверхівок в мікрорайоні Рожева – Котеджі. Згідно проєкту, тут має бути розташовано поквартально декілька будинків з можливістю будівництва навчальних закладів для малечі, тим самим знизити наплив школярів та дітей в місцевих школах та дитсадках. Усі будинки за планом мають бути оснащені бомбосховищами та мати додаткові укріплення в своїй конструкції. Наразі очікується затвердження проєктів та відкриття кадастрового реєстру для виділення землі».

Згідно із проєктом рішення, план має наступний вигляд:


Інформацію про те, що питання включили до порядку денного, повідомив у своєму телеграм-каналі депутат Євгеній Нотевський.

Детальний план частини міста передбачає низку локацій інфраструктури, в тому числі актуальні, проєктні та перспективні.

Серед іншого, у мікрорайоні маємо побачити заплановані численні багаторівневі гаражі (позначка 23) та навіть в’їзд у підземний гараж (26).

Де планують найбільшу забудову

Щоб розібратися, достатньо розуміти умовні позначки.

Так, зафарбовані дрібною діагональною частою лінією об’єкти (16 у нижній лівій частині малюнку) передбачають будівництво у перспективі.

Рідка диагональ (як-от об’єкти 6, 4, 10 у верхній частині малюнка) позначає уже заплановані до будівництва об’єкти.

Кольори визначають спрямованість об’єкта, який має бути розташованим на тій чи іншій території. Їх розшифрування можна переглянути у лівому нижньому кутку плана.

Тож як бачимо, перевага віддається багатоквартирній забудові та громадській забудові (відділення банків, заклади громадського харчування, торговельні заклади). Остаточно план має затвердити сесія, а от реалізацію зможемо (колись) побачити на власні очі.

Джерело: ГардСити

Leave a Reply