10.02.2016

У власність держави повернуто земельні ділянки соснового урочища “Жовтневе”

20

Завдяки прокуратурі у власність державі повернуто чергові земельні ділянки соснового урочища «Жовтневе» вартістю майже 320 тис грн

Апеляційний суд Миколаївської області визнав обґрунтованими позовні вимоги прокурора та залишив в силі рішення Корабельного районного суду м. Миколаєва, якими задоволено два позови прокурора про повернення земельних ділянок державного лісового фонду соснового урочища «Жовтневе» загальною площею 0,17 га вартістю майже 320 тис. грн. у власність держави.

Установлено, що у 2007 році рішенням Миколаївської міської ради земельні ділянки незаконно передано у власність громадянам для будівництва та подальшого обслуговування житлового будинку, без вилучення землі з постійного користування ДП «Миколаївське лісове господарство» та за відсутності погодження Миколаївського обласного управління лісового та мисливського господарства.

На підставі цих рішень громадяни отримали державні акти на право власності на зазначені землі.

Судом визнано незаконними та скасовані рішення міської ради, визнано недійсними державні акти на право власності на земельні ділянки та зобов’язано повернути землю у власність держави.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

Читайте також: Нетверезий первомаєць з ножем кидався на поліцейських

Leave a Reply