03.05.2026

У Єланецькій громаді частково обсипався міст

Жителі Єланецької громади б’ють на сполох через жахливий стан містка.

За словами мешканки громади, вже другий тиждень по цій ділянці щодня проїжджає до сотні транспортних засобів — від легковиків і бусів до фур та тракторів, які їдуть у бік Вознесенська.

«Невже керівництво ОТГ, фермери, чиї трактори щодня їздять на поля, не бачать, у якому стані ця дорога, по якій їздить вся громада?» — обурюється автор звернення.

Люди зазначають, що ситуація критична і може призвести до серйозної аварії в будь-який момент. Місцеві вимагають, щоб проблему вирішували на рівні громади, а не чекали допомоги з Києва чи з-за кордону.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *