Жителі Єланецької громади б’ють на сполох через жахливий стан містка.
За словами мешканки громади, вже другий тиждень по цій ділянці щодня проїжджає до сотні транспортних засобів — від легковиків і бусів до фур та тракторів, які їдуть у бік Вознесенська.
«Невже керівництво ОТГ, фермери, чиї трактори щодня їздять на поля, не бачать, у якому стані ця дорога, по якій їздить вся громада?» — обурюється автор звернення.
Люди зазначають, що ситуація критична і може призвести до серйозної аварії в будь-який момент. Місцеві вимагають, щоб проблему вирішували на рівні громади, а не чекали допомоги з Києва чи з-за кордону.


