Центр протидії дезінформації при РНБО України попереджає про можливі провокації окупантів під час заходів з нагоди Дня вшанування пам’яті жертв війни.
Про це повідомляється у Telegram Центру.
“Щорічно 22 червня в Україні відзначають День скорботи і вшанування пам’яті жертв німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця. Саме в цей день в різних регіонах України традиційно проходять десятки заходів з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що у зв’язку з цим існує висока ймовірність провокацій із боку окупаційних військ РФ із можливими ракетними обстрілами.
“Застерігаємо: утримуйтесь від перебування у місцях масового скупчення населення. У разі оголошення повітряної тривоги негайно слідуйте до найближчого бомбосховища або укриття. У приміщеннях пам‘ятайте про правило 2 стін та 2 виходів”, – наголосили в ЦПД.