31.08.2016

Українців, які отримують субсидії, зобов’яжуть оплачувати 15% вартості послуг

10

Держава не може і не повинна сплачувати всі 100% за житлово-комунальні послуги.

Про це повідомив міністр соцполітики.

Українські домогосподарства, які отримують субсидію, з наступного опалювального сезону повинні будуть сплачувати 15% суми рахунків по житлово-комунальним послугам, а решту суми буде покривати субсидія. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики з посиланням на главу відомства Андрія Реву.

З наступного опалювального сезону відсоток нарахувань, який повинні будуть сплатити отримувачі субсидій, збільшиться до 15%. Це допустима цифра. Природно, що держава не може і не повинно сплачувати всі 100% за житлово-комунальні послуги, тільки якщо не йдеться про пільговиків, – цитує Реву прес-служба.

Як зазначив міністр, станом на 1 травня 2016 року субсидії отримували 6 млн українських домогосподарств.

Ми прогнозуємо, що після приведення тарифів на газ до ринкових кількість одержувачів субсидій зросте до 9 млн домогосподарств з 15 млн, існуючих в Україні, – цитує Реву прес-служба.

Кабінет міністрів України 25 серпня затвердив порядок повернення до держбюджету невикористаних залишків коштів по субсидіях на опалення за минулий опалювальний сезон, які перевищують вартість (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або 150 кВт/год електричної енергії, в залежності від того, який тип опалення використовується.

За даними Державної служби статистики, жителям України в січні-липні 2016 року були призначені субсидії на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на суму 2,58 млрд грн, що майже в 5 разів перевищує аналогічний показник 2015 року.

Читайте також: 65% украинцев хотят выехать из Украины (ОПРОС)

Джерело: svidominewss

 

Leave a Reply