15.09.2015

УПЦ КП закликала бойовиків скласти зброю

Українська православна церква Київського патріархату закликала учасників терористичних угрупувань, які діють на Донбасі, скласти зброю та скористатися державною програмою "Тебе чекають вдома".

Про це повідомляє прес-служба церкви.

“Закликаємо таких осіб якнайшвидше полишити свою злочинну діяльність та звернутися до українських правоохоронців з проханням про участь у програмі звільнення від кримінальної відповідальності”, – сказано у повідомленні.

Також церква звернулася до родичів та знайомих цих людей з проханням повідомити членів незаконних збройних формувань про можливість скористатися такою програмою.

“Десятки колишніх учасників злочинних так званих народних республік вже скористалися цією можливістю, вони звільнені судами від кримінальної відповідальності та зараз перебувають зі своїми родинами”, – додали у церкві.

У повідомленні також нагадали, що програма “Тебе чекають вдома” передбачає звільнення від кримінальної відповідальності членів незаконних збройних формувань за умови добровільного складення зброї, якщо вони не вчиняли вбивств, катувань, зґвалтувань та інших важких злочинів.

Leave a Reply