03.05.2022

В Анталії спливло миколаївське “лайно”

Ми продовжуємо серію публікацій про відомих, у певних колах, миколаївців, які, швидше за все, стануть колишніми нашими земляками. Все через те, що їхнє перебування в українському Миколаєві, після нашої Перемоги, видається досить проблематичним.

Навряд чи миколаївські патріоти захочуть їх бачити на вулицях рідного міста.

У різних частинах світу почало спливати миколаївське “лайно”, яке називає себе біженцями.

Як миколаївський екс-прокурор та екс-чиновник, під час війни, виїхав із Миколаєва за кордон?

Черговим нашим “героєм” стає миколаївський бізнесмен, власник мережі магазинів побутової хімії та парфумерії «Стелла-Трейд» Олександр Іванченко. У той час, як наші воїни, не шкодуючи життя, борються з окупантами, ця істота втекла до Туреччини і не переживаючи, у статусі біженця, загоряє на курорті Анталія.

Не маючи ні сорому і не совісті, він записав відео, яке виглядає як верх цинізму. 

Це щонайменше виглядає як знущання і як з захисників України і як з європейців, за рахунок яких він безтурботно проводить час.

Не можна не погодитися з телеграм-каналом МУЛЬТличности, який назвав цю особу “безпринципним двометровим шматком м’яса з курячим мозком».

МУЛЬТличности

В разных частях мира начали всплывать николаевские гламурные «беженцы». Мы уже писали – кто больше всех мурчал, тот дальше всех бежал. https://t.me/multlychnosty/1374.
Один из съебнувших, местный бизнесмен, владелец сети магазинов бытовой химии и парфюмерии «Стелла-Трейд» Александр Иванченко записал пасхальное поздравление с бокалом пива в руках.
«Всем привет из солнечной Анталии, ну как-то так мы тут живём, Европа нам платит за каждые сутки, вот так вот мучаемся здесь потихоньку, ждём победы». Только не понятно, кому он адресовал поздравление, и чьей победы он ждёт.
Вы там воюйте, а я пока побалдею и позаливаюсь на элитных курортах. А когда всех победите, наберёте, я как ни в чём не бывало завалюсь в Николаев.
No comments. Беспринципный двухметровый кусок мяса с куриным мозгом.

З інсайду стало відомо, що необхідна інформація передана турецьким дипломатам і напевно  безхмарне життя в Анталії, для цього виродка, незабаром закінчиться.

Хочеться сподіватися, що відповідним чином відреагують і українські компетентні органи – Служба безпеки України та Державне бюро розслідувань. Одне відомо точно. Миколаївські патріоти з нетерпінням чекають на приїзд Олександра Іванченка до рідного міста, щоб дуже, дуже “гідно” його прийняти.

М.Гаранін

Leave a Reply