10.05.2022

В Ізюмі під завалами будинку знайшли тіла 44 людей

Рашисти зруйнували житловий будинок ще на початку березня й залишили людей під завалами.

У тимчасово окупованому Ізюмі Харківської області з-під завалів п’ятиповерхового будинку, який окупанти знищили ще в першій декаді березня, знайшли тіла 44 загиблих цивільних. Про це заявив голова обладміністрації Олег Синєгубов.

«Це черговий жахливий воєнний злочин російських окупантів проти мирного населення! Ми фіксуємо кожен, і за кожен вони заплатять!», – заявив він.

На початку квітня Ізюм опинився під російською окупацією. росіяни використовують місто як плацдарм для подальших спроб наступу, зокрема на Донецьку область. В Ізюм навіть приїздив начальник генерального штабу РФ Валерій Герасимов, щоб керувати звідти російським вторгненням. 1 травня в Ізюмі стався вибух в районі, де розташований штаб начальника генерального штабу ЗС РФ Валерія Герасимова, який нещодавно прибув у регіон, щоб особисто командувати наступом на Ізюмському напрямку. Була підтверджена велика кількість загиблих серед найвищого офіцерського складу окупантів.

У Генштабі ЗСУ регулярно повідомляють, що російські війська намагаються просуватись на Ізюмському напрямку, але українські військові відкидають їх.

Leave a Reply