18.02.2016

В Миколаєві збільшиться плата за ЖЕКівські послуги з утримання будинків та прибудинкових територій

f_13716146751430466136Згідно з наведеною нижче Постановою, зростання вартості електроенергії, що витрачається в багатоквартирних будинках на технічні цілі (роботу ліфтів, насосів, освітлення дворів, східців), відбувається на 25,5%.

Про це повідомляють у міськраді.

Виконком Миколаївської міської ради, розглянувши звернення керівників житлово-експлуатаційних підприємств, з метою недопущення росту збитковості підприємств у зв’язку із зростанням вартості електричної енергії згідно із пп. 3 п. 1 Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 26.02.2015 № 220, відповідно до п. 36 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, керуючись пп. 2 п. “а” ст. 28 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, ВИРІШИВ провести коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій по статтяхвитрат “електроенергія для ліфтів”, “електроенергія на освітлення місць загального користування” та затвердити тарифи на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.

Коригування проводиться по фактичних об’ємах спожитої за 2015 рік електричної енергії.

-Зміна тарифів обумовлена об’єктивними факторами, які не залежать від підприємств. Коригування проводиться по фактичним витратам підприємств. Зростання тарифів на послуги з утримання будинків – від 0,01 до 0,10 грн./кВ.м.

За роз’ясненнями просять звертатись до відділу цін та цінової політики управління економіки та інвестицій Миколаївської міськради (тел. 36-10-95).

Тариф за послуги з вивезення ТПВ нараховується на фізичну особу, реєстрація місця проживання якої здійснена за оселею, з урахуванням встановлених норм накопичення та тарифів на послуги з вивезення ТПВ для перевізника, що здійснює такі послуги на даній території.

1 2

З тарифами можна ознайомитись тут.

Leave a Reply