17.07.2018

В миколаївській міськраді зоозахисники та комунальники влаштували бійку

draka595fa9d4034a759b989a98ed0917 липня, під час проведення чергової сесії міської ради, під час перерви засідання, в холі будівлі відбулись сутички між представниками громадськості та директором комунального підприємства «Центр захисту тварин» і працівниками житлово-комунального підприємства.

Громадськість виражала протест проти евтаназії тварин, яку, на їхню думку, працівники КП незаконно провели 16 липня.

Співробітники управління превентивної діяльності поліції, роти тактико-оперативного реагування патрульної поліції, роти поліції особливого призначення на чолі з т.в.о. заступника начальника ГУНП в Миколаївській області Максимом Ахрамєєвим розняли штовханину, в якій брали участь близько 50 громадян. Згідно з ст. 36 Закону України «Про Національну поліцію», «Вимога залишити місце і обмеження доступу на визначену територію», на вимогу поліцейських більшість громадян залишили будівлю, інші надають пояснення щодо своїх дій. Директора КП «Центр захисту тварин» запрошено до Центрального відділу поліції для надання пояснень.

Поліцейським вдалось попередити тяжкі наслідки конфлікту, ніхто з громадян не отримав тяжких травм. Наразі забезпечена охорона громадського порядку сесії міської ради, та засідання буде продовжене.

Нагадаємо, правоохоронцями перевіряється інформація щодо евтаназії тварин, допитуються свідки та працівники «Центру захисту тварин».

Слідчим відділеням Інгульського відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 299 КК України «Жорстоке поводження з тваринами», санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років.

Leave a Reply