Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час візиту до Китайської Народної Республіки закликав владу та бізнес провінції Гуандун інвестувати у розвиток Миколаївщини, нагадавши про те, що між провінцією Гуандун та Миколаївською областю з 1994 року встановлено партнерські відносини.
Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України.
«Миколаївщина сильно постраждала на початку повномасштабного вторгнення Росії, але з того часу наші Сили оборони відтіснили ворога і нині регіон активно відбудовується та розвивається. Зокрема є великий попит на будівництво, відновлення промисловості, відновлювану енергетику та інші сфери. Тож зараз хороший момент для поглиблення торговельних звʼязків», — заявив міністр.
Дмитро Кулеба наголосив, що Україна прагне відновлення та розвитку і така регіональна співпраця може бути дуже ефективною для досягнення цієї мети, створення робочих місць та підвищення якості життя людей.
Міністр також запропонував провести бізнес-форум для налагодження звʼязків між українськими та китайськими компаніями та пошуку нових перспективних проєктів і можливостей для співпраці.

Губернатор провінції Гуандун Ван Вейчжун погодився у наявності перспектив для ведення співпраці і запевнив, що готовий розвивати взаємодію з Миколаївщиною та розглянути можливість співпраці з іншими регіонами України.

