16.05.2022

Відносно героїні гучних скандалів порушено кримінальну справу

Є така приказка ” Скільки мотузочці не виться, а кінець буде”. Схоже, що діяльність “героїні” низки гучних скандалів виходить на фінішну пряму.

Начальницю управління у справах фізичної культури і спорту Миколаївської міськради звинувачують у мародерстві

 З’явилася надія, що найближчим часом,  перед теперішньою назвою посади начальниці управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської міськради, Ірини Бондаренко, з’явиться приставка ЕКС.

Буквально кілька годин тому було оприлюднено звернення директора ДЮСШ-1 М.Ралчевої до спортивної громадськості України, до Національного Олімпійського Комітету та до керівництва міста та області

Агонія начальниці управління у справах фізичної культури та спорту Миколаївської мерії

А кілька днів тому на аналогічне звернення батьків відреагував директор Миколаївського міського Управління ЄПАУ Володимир Рудніченко.

За начальницю управління Миколаївської міськради взявся ЄВРОПОЛ

І ось прийшла гарна новина. Відділенням поліції №1 Миколаївського районного управління поліції Головного управління Національної поліції у Миколаївській області порушено кримінальну справу за статтею 190 частина 2 Кримінального кодексу України.

Інформацію про це розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі ФБ Володимир Рудніченко:

“Ось логічне продовження історії поїздки дітей в Італію, яку як стверджує сама начальниця управління спорту міста, вона ініціювала…

Дякуємо Національну поліцію за допомогу у відкриті кримінального провадження за відповідною статтею Кримінального кодексу України.

Далі буде.”

Санкція частини 2 статті 190 КК України передбачає позбавлення волі на строк до трьох років.

Можливо, кваліфікація злочину в частині 2 –  “Шахрайство, вчинене повторно, або за попередньою змовою групою осіб”, опосередковано пояснює мовчання керівництва Миколаївської міськради, з приводу неправомірних дій своєї підлеглої. В одному можна не сумніватися. Як би не намагалися чиновники “зам’яти” цю справу, тепер у них це вже не вдасться.

Leave a Reply