09.06.2022

Влада спростувала фейки про холеру в Миколаєві

В соціальних мережах активно поширюється неправдива інформація, що насувається епідемія холери. При цьому робиться посилання на Миколаївську міську лікарню швидкої медичної допомоги та на нібито головну лікарку закладу.

Про це повідомив заступник начальника Миколаївської обласної військової адміністрації Юрій Гранатуров.

Як він зазначив, Миколаївська міська лікарня швидкої медичної допомоги не відповідає за інфекційну ситуацію, а головним лікарем закладу є Олександр Дем’янов.

Також за словами заступника начальника Миколаївської ОВА, така інформація не відповідає реальній дійсності та покликана тільки для одного – посіяти додаткову паніку й зробити людей менш впевненими в тому, що санітарно-епідеміологічна ситуація в Миколаєві під контролем.

«Завтра в першій половині дня я організую пресконференцію з головним державним санітарним лікарем Миколаївської області Володимиром Клочком, начальником управління охорони здоров’я Миколаївської ОВА Максимом Безносенком та спеціалістами-інфекціоністами, які пояснять людям, що все те, що зараз з’являється в мережах для того, щоб посіяти паніку, не відповідає дійсності. Чекайте завтра офіційну інформацію та не поширюйте фейки», – додав Юрій Гранатуров.

Також фейк спростував і мер Миколаєва, Олександр Сєнкевич, під час прямого ефіру у соціальних мережах.

Щороку влітку наші лікарні готуються, переводять у режим спалаху будь-яких інфекційних кишкових захворювань. Вони просто готуються. На сьогоднішній день немає жодного зареєстрованого випадку холери у Миколаївській області. Воду ми хлоруємо десятикратно – каже Сєнкевич.

Leave a Reply