14.06.2022

“Ворог у наступ не йде”, – очільник Миколаївської ОДА

На Миколаївщині російські окупанти не йдуть у наступ. Однак постійно обстрілюють прифронтові громади й Миколаїв.

Про це заявив очільник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім в національному ефірі телемарафону.

“Ворог у наступ не йде, але постійно обстрілює всі прифронтові громади. Сьогодні особливо гаряче було в Широківській і Березнегуватській громадах Баштанського району. Обстрілювали й місто Миколаїв, зокрема зі ствольної артилерії. Загиблих немає, але є поранені”, – наголосив він.

За словами Кіма, мешканці прифронтових сіл забезпечені необхідним мінімумом харчових продуктів. Зазначив, що таких жителів небагато, бо вже місяць там тривають постійні обстріли.

З початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Миколаїв не сходить з інформаційних хронік. Місто постійно обстрілюють, росіяни все ще намагаються взяти його в облогу. Майже щодня міська влада повідомляє про жертви або поранених серед цивільного населення в місті й Миколаївській області.

Наступ російських окупантів на Миколаїв став би “дорогою в один бік” для них. Для цього РФ знадобилося б зняти з усіх напрямків усі свої війська, каже колишній командувач оборони Миколаєва генерал-майор Дмитро Марченко.

Цим ударним угрупуванням Росія може спробувати прорвати українську оборону. Марченко вважає, що прорив неможливий. Навіть якщо Росії вдасться створити таке угруповання.

Leave a Reply