18.02.2016

Вперше за півтора року губернатор Миколаївщини “навідався” у Врадіївку (ВІДЕО)

Vradievka-merikov-18_02-840x420

Губернатор Миколаївської області Вадим Меріков нарешті, вперше за півтора року, відвідав Врадіївщину.

Сьогодні, 18 лютого, голова Миколаївської ОДА нарешті приїхав до Врадіївці.

Про це повідомляє інтернет-видання “Первомайськ-Інфо”.

Під час візиту голова Миколаївської ОДА виконав почесну місію – молодій родині місцевих лікарів передав ключі від квартири та документи на земельні наділи для учасників АТО.

В цей же день відбулася зустріч губернатора з місцевими жителями. Охочих поставити питання керівнику області виявилося стільки, що люди не вміщалися у велику залу райдержадміністрації. Врадіївчани пояснили це тим, що чиновники обласного рівня не балують їх увагою, а губернатор приїхав вперше за півтора роки. Втім, як виявилося, і цей візит носив скоріше формальний характер.

Повідомивши що поспішає, Вадим Меріков попросив людей бути якомога “лаконічнішими”. Саме тому із наболілого люди встигли лише повідомити про проблему знищення місцевого відділення молочно-консервного комбінату. Губернатор пообіцяв провести переговори з власниками.

Як і колись до обласного прокурора Кривов’яза, чисельні звернення стосувалися “діяльності” місцевого фермера Юрія Ханагяна, власника ПП ВКП “Каро”. За словами депутата районної ради та громадських активістів на підприємливого бізнесмена відкрито 68 кримінальних проваджень, третина яких – шахрайство. Втім всі вони “поховані”. “Ручні”правоохоронні структури відмовляються розслідувати злочини.

Загальна проща незаконно використованної “КАРО” орної землі, яка належитьг ромадянам в межах Доброжанівської та Гуляницької сільської ради становить більше 100 гектар. Зазначені громадяни на протязі років не можуть реалізувати своє право власності на землю, оскільки їх ділянками в супереч їх волі користуються “КАРО”. Після закінчення договорів аренди з “КАРО” з’ясувалося, що без погодження з власниками на підставі підроблених додаткових угод і договорів подовжено сроки оренди, – розповіла губернатору депутат районної ради Світлана Бунієвська.

Варто уваги те, що Вадим Меріков під час виступів двічі говорив про необхідність боротьби з місцевими “царьками”, які керують в районі. У Врадіївці таким вважають Юрія Ханагяна. Однак, в момент гострих запитань, камери обласної прес-служби та 5 каналу, були показово повернуті в сторону.

– В нашем с вами районе также эта беда существует и у данной беды есть фамилии и имена. Вместо того, что бы честно платить налоги они уходят в тень. Вместо того, что бы работать на район они работают на криминал, на чиновников, которых подкупают. С этим необходимо бороться, а не ждать когда приедет губернатор, – заявив Вадим Меріков.

Спілкування з губернатором в режимі питання-відповідь тривало менше години. Цього часу виявилося критично мало для людей, які сам на сам борються з системою і прагнуть налагодити життя громади .

Запросили губернатора. Чому? Тому, щоб він допоміг боротьбі нашій із корупцією, із бандитизмом, із сімейними підрядами Врадіївського району. Якщо чесно, мені дуже обідно за тих людей, які залишились не почутими. Хтось свої останні сто гривень потратив, щоб приїхати з села у Врадіївку, щоб бути почутими. Хтось залишив своїх дітей також прийшов бути почутими, – підкреслила голова районної фракції БПП “Солідарність” Олена Мокряк.

Читайте також: Нардеп Вадатурський оголосив голодовку

 

Leave a Reply