06.10.2015

“Я был на заднем сидении маршрутки, когда в нас влетел грузовик…” – жертва кровавого ДТП. ЭКСКЛЮЗИВ

маршрутка29-річний Євген Шанко їхав з роботи додому. Чоловік сидів на задньому сидінні маршрутки та практично прийняв удар на себе. Згадує, що мікроавтобус рухався доволі повільно, коли ззаду на повній швидкості в нього в’їхала вантажівка.

 

-В маршрутку на полной скорости въехал грузовик. Маршрутка перевернулась от сильного удара, и метров 10 нас протянуло. После столкновения люди повыбегали и начали переворачивать маршрутку, потому что увидели, что под маршруткой есть еще два тела.

Я полагаю. Два пассажира вылетели в окно еще до того, как маршрутка перевернулась.

На виклик приїхало одразу п’ять карет швидкої допомоги. Лікарі констатували смерть обох жінок, які опинилися під маршруткою, а решту пасажирів розвезли по лікарнях. Найбільш важких доправили до лікарні швидкої медичної допомоги.

Олександр Дем’янов  – головний лікар ЛШМД розповів наступне:

-В общей сложности 9 человек обратились в БСМП, самая тяжелая – женщина, которая находится в реанимации.

Несмотря на все старания сосудистого хирурга, дежурной бригады хирургов … сосудисто-нервный пучок был поврежден настолько, что не представлялось возможным его восстановить, Поэтому пришлось выполнить ампутацию.

Водій вантажівки навіть не зупинився. Проїхавши ще кількасот метрів чоловік втік, залишивши транспорт та усі документи в машині. Вранці правоохоронці затримали водія за місцем його проживання.

     У свою чергу Максим Пустовойт – слідчий відділу розслідування ДТП – повідомив:

– На даний момент водій перебуває в приміщенні слідчого управління. Затриманий в порядку ст. 208 КПК. В подальшому буде до суду напралене клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді арешту. Він свою вину визнає.

За результатами наркологічної експертизи, водій знаходився у стані алкогольного сп’яніння. За скоєний злочин йому загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі.

Leave a Reply