09.07.2022

Як і де відпочивати у Миколаївській області

Багато хто виснажений як морально, так і фізично. Тому Миколаївською обласною військовою адміністрацією розроблено комплекс заходів щодо забезпечення безпечного проведення дозвілля.

Про це повідомляє управління з туризму та курортів Миколаївської ОВА.

Уважно дослідивши потреби бізнесу та всіх спеціальних служб виділено особливості проведення туристичного сезону 2022 року в Миколаївській області.

Є заборона купання по всій лінії морського узбережжя. Також заборонено діяльність дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за відсутності умов перебування під час повітряної тривоги (наявність бомбосховищ, обладнання підвалів, наявність систем оповіщення та евакуаційного транспорту).

Для безпечного перебування відпочиваючих створено заходи щодо організації туристичного сезону на території області. Також для зручності туристів у літній період комендантський вартовий введений з 23:00 до 05:00.

До того ж дозволено відвідування лісових урочищ та супутніх туристичних локацій, таких як «Лабіринт», «Васильєва пасіка», «Грушівка», «Лівобережжя». Також допустиме функціонування кемпінгів на території Вознесенського, Первомайського районів та Коблевської територіальної громади з усіма умовами дотримання пожежної безпеки.

Крім того, заплановано організацію трансферів із зони відпочинку «Коблево» до зони відпочинку регіонального ландшафтного парку «Тилигульський». Також планується організувати зони відпочинку на рекреаційних територіях Регіонального ландшафтного парку «Тилигульський» та розпочати програму «Психологічне розвантаження від набутої травми «Свідка війни» у межах рекреаційних територій біля с. Актове та Регіональний ландшафтний парк «Тилигульський».

Leave a Reply