02.05.2022

Як миколаївський екс-прокурор та екс-чиновник, під час війни, виїхав із Миколаєва за кордон?

З початку активної фази агресії Росії кілька тисяч чоловіків, громадян України призовного віку, бажали незаконно перетнути кордон країни.

І хоча більшість була затримана прикордонниками, декому це вдалося. За допомогою різних хитрощів вдається їм покинути Україну.

Приводом для цієї  публікації став пост у мережі ФБ, який розмістила учасниця Євромайдану  Танюша Шелковська
Знайомтеся, Бидло миколаївське каліброване!
Хто знайомиться, а хто і знає особисто.
Ця недочєловєчіна одна з перших уєб@л@ з України через Молдовський кордон, з якимись підробленими довідками. Доїхали до Польщі ( доречі в Польщі досить роботи, і Соц допомоги, щоб побути тут деякий час, і повернутися рідне місто відбудовувати), бо благо в Англію без віз різний шлак не впускають, і почалося, займування своєю звичною справою «на”баловом» бо це уже в крові!
Сеструха швидко виставляє пост, що бідний нещасний бєжєнєц з України, який має на утриманні дитину інваліда ( мать не в счьот, видно не при дєлах) шукає спонсора в Англії на візу ( Англія не дає візи будь кому, всім проходімцам).
Як виявилося Ілюшка «не має» акаунту в фб, на”бал вже з першого речення. Погано розмовляє Анг, видно в силу свого IQ.
На фото ми бачимо гаджети нещасного бєженца.
Довірливі і наївні англічани вірять нашому люду на слово, ну да у нас же війна, трагедія. І почали робити візи всьому сімейству проходимців. Коли людям показали інформацію про нужденних , у них був шок. Да як так, як після цього вірити людям і допомагати.
Хто не знає Ілюху, то це колишній прокурор Ленінської прокуратури років 2006 і далі. Це мажоріна з розряду, коли я іду, хвилі розійдіться, і молоко скисає.
Потім чинуша з скандально корупційною репутацією.
Колишня дружина, приватний нотаріус, ще одна з розряду потребуючих.
Одне з перших питань до англійських спонсорів, було питання, а у вас є магазини ZARA? Це найперше що потребують біженці. І коли люди зробили пост про це все, і вивели їх на чисту воду. Вони почали погрожувати судами, адвокатами і тд.
Тобто бідні бєженці погрожують найманим адвокатом.
Служба безпеки України
Державна прикордонна служба України
Патрульна поліція Миколаївської області
Перевірте законність перетину кордону даної особи, і законність споавки про догляд дитини інваліда!

Нам вдалося встановити особу цього “героя”. Ця молода людина – Лукін Ілля Леонідович. Прокурор у Ленінській районній прокуратурі міста Миколаєва. Звільнений за скороченням штату. За словами колишніх товаришів по службі, нічим хорошим себе не виявив.

Натомість встиг устрибнути в чергу на першочергове отримання житла. Про що свідчить рішення Миколаївської міськради.

                                         РІШЕННЯ
№ 721 від 2010-05-28
Про розгляд звернень громадян і затвердження спільних рішень адміністрації і профспілкового комітету підприємств і організацій щодо взяття на квартирний облік, внесення змін та  доповнень до облікових справ, зняття з квартирного обліку та внесення зміни до рішення виконкому міської ради від 11.11.09 № 2038
-Лукін Ілля Леонідович, поділити чергу на отримання житла між ним та матір’ю – Лукіною Людмилою Василівною, згідно із заявою. Склад сім’ї Лукіної Л.В. вважати із 3 осіб (вона, чоловік, дочка). Одночасно включити до складу сім’ї Лукіна І.Л. сина – Лукіна Артема Ілліча, 2008 р.н., згідно із заявою, копією свідоцтва про народження. Склад сім’ї на отримання житлової площі вважати із 2 осіб (він, син). Включити Лукіна І.Л. до списків громадян, які користуються правом першочергового отримання жилих приміщень згідно зі ст.49 Закону України «Про прокуратуру». Вважати Лукіна І.Л. на квартирному обліку у загальній черзі з 13.03.85.

Залишається загадкою як Лукіну, у дворічному віці, вдалося стати в чергу на отримання житла?

Після служби в прокуратурі працював керівником у відділі з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Миколаївської обласної державної адміністрації та Управлінні капітального будівництва Миколаївської обласної державної адміністрації. Відзначився кількома корупційними скандалами. Але зараз мова не про це.

У перші дні війни, Лукін разом зі своїми родичами у кількості 10 осіб перетнув кордон України з Молдовою, а потім переїхав до Польщі.

Але, мабуть життя в Польщі здалося некомфортним для нашого мажора, і він вирішив перебратися до Великобританії.

На дошці оголошень для пошуку спонсорів в Англії з’являється нічим не примітне оголошення.

Але ж недаремно кажуть, що маленька неправда, народжує велику брехню. У оголошенні сказано, що у нашого “героя” відсутня сторінка у ФБ та англійською мовою він не володіє. Вимушені це спростувати.

Виявляється  є і сторінка,  і англійська мова на ній є. З якою метою намагаються ввести в оману англійців, залишається лише здогадуватися. Відповідна інформація вже передана дипломатам Її Величності, і вони зроблять необхідні висновки .

Хочеться сподіватися, що осторонь не залишаться і наші компетентні органи, особливо Служба безпеки України та

Державна прикордонна служба України.

Дуже хочеться дізнатися на підставі яких документів, 39-річний здоровий чоловік, під час війни, покинув Україну.

М.Гаранін

One Response to Як миколаївський екс-прокурор та екс-чиновник, під час війни, виїхав із Миколаєва за кордон?

Leave a Reply