13.07.2022

Як працює Миколаївській гуманітарний штаб

У Миколаєві триває соціальна підтримка незахищених верств населення. Гуманітарний штаб 13 липня роздав 120 пакунків із базовими продуктовими наборами: крупи, консерви, молоко тощо.

Про це розповіла волонтерка Ірина.

Пайки, отримують люди старші за 70 років, люди з інвалідністю першої та другої групи та сім’ї, де є діти з інвалідністю.

“Видача розпочинається після реєстрації певної кількості отримувачів. Це залежить від наявності необхідних продуктів, які постачають також волонтери з різних областей країни. Інколи з-за кордону”, — розповіла Ірина.

Продуктовий набір видається лише по номеру реєстрації. Під час реєстрації волонтери приклеюють стрічку з цифрами на внутрішню сторону обкладинки паспорта або пенсійного посвідчення.

Кожний, хто отримав пайок, ставить свій підпис у відомості.

“Ми працюємо менше ніж 30 хвилин, за підписами можна подивитися, за кількістю пайків, напевно понад 50. Тому, що в нас пайків на 120 людей”, — розповіла волонтерка Ольга.

Аби дитячі продукти не перепродували, волонтери на банках фломастерами роблять позначки.

Жителька Миколаєва Вікторія пришла отримати гуманітарний пайок та засоби гігієни для онука.

“Дали сьогодні памперси, як завжди. Дали “Нурофен”, що збиває температуру. Дали фруктове пюре. Дали засоби гігієни матері. І пюрешки ще м’ясні”, — сказала Вікторія.

За словами волонтерки Ірини, людей намагаються розподіляти так, аби не було скупчень. Штаб працює сім днів на тиждень.

Джерело: Суспільне

Leave a Reply