21.02.2022

Як сьогодні працює обласна «інфекційка» у Миколаєві?

У Миколаївському обласному центрі лікування інфекційних хвороб все спокійно: колектив працює у штатному режимі, а швидкі продовжують привозити пацієнтів. Про це в ефірі «Доброго вечора» на ТРК «Ніс-ТВ» розповів заступник голови Миколаївської ОДА Юрій Гранатуров.

«Там було дуже галасливо. Так склалося, що увага дуже багатьох людей була прикута до цієї ситуації. Упевнений, що ця ситуація була штучно роздута, поширена та необ’єктивна, і жодним чином не стосувалося головного напряму закладу – лікування людей. Зараз там стало спокійніше. Є певні труднощі, створені цією штучною ситуацією. Вони пов’язані з господарською діяльністю, з фінансуванням, роботою економічного блоку, бухгалтерії та деяких заступників. Тому що дуже велика емоційність, яка там була, не дала змоги нормально працювати. Але зараз там дуже велике завантаження, «швидкі» спокійно доставляють туди хворих, колектив співробітників, від медсестри до лікаря, працюють професійно та у спокійному режимі», – зазначив чиновник.

За словами Юрія Гранатурова, на сьогоднішній день у лікарні необхідно провести монтаж кисневого обладнання та закупити електрогенератор – все те, що так і не змогла закінчити екс-керівник, незважаючи на виділене фінансування.

Leave a Reply