15.02.2016

Як українці оцінили роботу влади (ІНФОГРАФІКА)

10695_bc8f0723Згідно соціологічного опитування, проведеного у січні 2016 року, українці оцінили роботу центральної влади. 

Згідно з результатами опитування діяльність діючої центральної влади вважають відносно більш успішною у таких сферах як забезпечення проведення місцевих виборів (43%), реформа міліції/ поліції (42%), обороноздатність країни (35%) та безвізовий режим з ЄС (31%).

Крім того, є окремі успіхи в питаннях децентралізації та енергетичної незалежності країни. Разом з цим, абсолютна більшість опитаних (близько 90% і більше) практично не бачать успіхів влади у таких сферах як економічний ріст, стабільність гривні, соціальний захист населення, боротьба з корупцією, обмеження впливу олігархів на політику, охорона здоров’я, ЖКГ та реформа судової системи.

рейтинг6

Створення в Україні Національної поліції підтримують дві третини, не підтримують – лише 16%. 5% – нічого не знають про це, 14% – не визначились зі ставленням до реформи.

 

рейтинг5

44% опитаних вважають «Справу Корбана» скоріше політичним переслідуванням, чверть – дотриманням законності та встановленням справедливості.

рейтинг4

Діяльністю Президента задоволені 21% опитаних, Голови ВРУ – 14%, Прем’єр-міністра – 8%.

рейтинг3

Відставку Прем’єр-міністра А.Яценюка підтримують майже 70% (таких було 60% у жовтні 2016).

рейтинг2

11% опитаних хотіли би у 2016 році бачити прем’єр-міністром України М.Саакашвілі, 7% – Ю.Тимошенко, 6% – Ю.Бойко, 5% – А.Яценюка, 4% – А.Гриценка, по 3% – С.Тігіпка та О.Ляшка, по 2% – О.Тягнибока та Н.Яресько. Решту кандидатів підтримують 1% і менше. Чверть опитаних не хотіли би бачити прем’єр-міністром жодного з запропонованих кандидатів, а кожен шостий – не визначився з відповіддю.

рейтинг

Опитування “Електоральні та суспільні настрої населення” було проведено Соціологічною групою «Рейтинг» в січні 2016 року.

Leave a Reply