25.05.2022

Як живуть миколаївські солдати на позиціях (ВІДЕО)

На одній з позицій ЗСУ миколаївські військовослужбовці облаштували собі побут. Побудували кухню, їдальні, місця для відпочинку.

В гостях у військовослужбовців у “підземному житлі” побувала кореспондентка Суспільного Ольга Руда.

Військову позицію бійці зводили майже місяць. Найбільші кімнати рили ковшем, все інше вручну. Окопи простягаються на десятки метрів. Вже у бліндажній спальні військовослужбовець Андрій розповідає, коли найстрашніше буває у такій споруді.

“Коли йде масовий обстріл. Б’ють з усього. І дуже кучно. У них працюють дрони. Дрон корегує. І одразу приходить гарно. Б’є і міномет, і бойова машина піхоти, і покрупніше”, — розповідає чоловік.

У вузьких окопах ховається ціле містечко. Тут є кухні, їдальні, спальні і навіть лазня. Солдат Андрій проводить екскурсію бліндажами, починає з кухні.

“Тут наш кухар “Сатана” готує нам їжу. Позивний “Сатана”. Все смачно! І “Шубу” і “Олів’є”. І на війні хочеться хоч і мінімального, але комфорту”, — каже Андрій.

У бліндажі облаштували кімнату відпочинку та душову. Кабінку подарували місцеві жителі з найближчих населених пунктів. А ще тут хлопці облаштували лазню.

Андрій з Черкаської області. На Миколаївщині з 28 квітня. Вдома чекає мама, дружина, син та дочка. З ними зв’язується не часто. Позиція облаштована добротно, але тут затримуватися надовго не хочуть, говорить солдат, — відбивати Херсон треба.

Leave a Reply