05.08.2022

Які пересування дозволяються під час дводенної комендантської години

Голова Миколаївської ОВА підписав розпорядження про впровадження продовженої комендантської години у Миколаєві – з 23:00 5 серпня до 5:00 8 серпня. Про це повідомив сам Кім у своєму обідньому відеозверненні сьогодні, 5 серпня.

“Прошу запланувати об’їзд міста через Вознесенськ. Усі пости попереджені. Ми відпрацьовуємо. Окрім екстрених ситуацій: поліція попереджена, якщо щось екстрене, ми супроводжуватимемо, а в інших випадках – ні. У нас три міжнародні автобуси, вони виїдуть, квитки не пропадуть, поліція супроводжує.

Чесним людям переживати нема чого, беріть тільки з собою документи про всяк випадок. Вигуляти собаку можна, неподалік будинку. Діти у дворі також можна. Просто намагайтеся перебувати вдома”, – сказав він.

Глава ОВА розвіяв міфи окупантів щодо того, що може статися під час закриття міста.

“Мости розводити не будемо. Нападу не буде ніякого і не пахне. Нападають наші. Загрози немає. Оточенням не пахне, це неможливо. Навіть якщо вони збирають якісь війська, то це за 15-те число, я поінформований. Поставтеся з розумінням. На вихідні місто закрито. Усі знаходяться вдома. Закупіться водою, їжею. Ми працюємо і з колаборантів у тому числі. Райони будуть на відпрацюванні. Чемно прошу ставитися до правоохоронців, з розумінням, бо це потрібно для спільної справи. Співпрацюйте, давайте корисну інформацію, поводьтеся ввічливо”, – сказав він.

Джерело: КорабеловІнфо

Leave a Reply