
Сьогодні, 9 травня, до Дня Європи біля будівлі міської ради відбулася урочиста церемонія підняття прапора Європейського Союзу.
Його підняли поруч із Державним Прапором України – як символ солідарності, спільних цінностей та незмінного європейського курсу нашої держави, повідомляють в мерії.
Захід об’єднав представників міської влади, громади та міжнародних партнерів. Під час церемонії прозвучали гімни України та Європейського Союзу.
Підняття прапора – це не лише символічний жест, а й нагадування про те, що нас об’єднує: свобода, демократія та взаємна підтримка.
Стяги підняли чемпіон України з греко-римської боротьби Максут Султанов та срібна призерка чемпіонату України зі змішаних синхронних стрибків на батуті Софія Бирка.
Миколаїв і надалі розвиває співпрацю з європейськими партнерами та щиро дякує за допомогу, підтримку і солідарність у цей непростий для України час.


