14.02.2022

Євген Сморігін із «Дизель шоу» прокоментував свою «смерть у Миколаєві»

Український та білоруський актор, телеведучий та сценарист, член команди «Дизель шоу» Євген Сморигін пожартував над повідомленням про свою смерть.

Незважаючи на те, що шоумен чудово почувається і жодних екстраординарних подій у його житті останнім часом не траплялося, але у Вікіпедії з’явилася інформація про його смерть.

За версією вільної енциклопедії, Сморігін помер 8 лютого в Інгульському районі Миколаєва, що на вулиці 10-а Поздовжня. Звичайно, ця інформація не відповідає дійсності, але сам актор з гумором поставився до повідомлення.

На своїй сторінці в Instagram Сморігін назвав ці дані “не дуже гарною новиною”, а також запропонував запровадити нове свято “Євгес Воскрес”.

«Друзі, у мене для вас не дуже хороша новина… 8 Лютого цього року Google мене поховав… )) Я помер у місті Миколаєві. Земля мені пухом 🙂 Пропоную 8 Лютого зробити свято «Євгес Воскрес»))) Усім миру та здоров’я! Не хворійте!” – написав Сморігін.

Колега по цеху, миколаївець Єгор Крутоголов також прокоментував цю новину, але зазначив, що 10-а Поздовжня не найкраще місце для смерті.

«10-а Поздовжня – не найкраще місце для смерті! Можна було б вибрати щось приємніше, наприклад, сквер Аркаса», – додав Крутоголов.

На даний момент даних про смерть артиста у Вікіпедії вже немає.

Джерело: niklife

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *