18.06.2022

Юний миколаєвець допомогає захистникам України та отримує від них подарунки

Чотирирічний Даніїл має хобі. Він пригощає військовослужбовців, поліцейських, нацгвардійців цукерками. В обмін за це отримує шеврони. Наразі в колекції понад 50 шевронів.

Про це розповіла мама Даніїла Анастасія Спехальська.

За словами Анастасії, все почалось випадково. Даніїл допомагав бабусі та мамі збирати гуманітарну допомогу. Побачив військового та подарував йому шоколадку. Так отримав свій перший шеврон, з якого і почалась колекція.

“Ми побачили в інтернеті, що хочуть зібрати та передати хлопцям: хто що може за списком. Малий захотів взяти участь. Перше, що було, купили шоколадку та подарували хлопцям. Так з’явився наш перший шеврон. З того часу якось цукерки в нього завжди були поруч, а шоколадки купувати кожен раз не було де та як. Він почав роздавати те, що в нього було під руками“, — розповіла Анастасія Спехальська.

Колекція хлопчика нараховує понад 50 різних шевронів. Тут і наліпки поліції, Національної Гвардії, а також шеврон його тата, який наразі захищає Україну.

“Він настільки до цього вже звик, настільки йому це подобається, що він буде йти вулицею, і де б він не побачив, навіть десь якісь малі ознаки, навіть не по повній формі хлопці, він вже знає, що має бути стрічка синьо-жовта, і він біжить та пригощає цукерками. Навіть якщо вони не хочуть брати, він в кишеньку їм кладе”, — сказала мама Даніїла.

За словами Анастасії, цукерки Даніїл дарує хлопцям, щоб підняти військовим настрій та додати мотивації захищати Україну, а шеврони зберігає на пам`ять про свою допомогу.

Джерело: СвідокІнфо

Leave a Reply