28.08.2016

З 30 серпня обіцяють розпочати ремонт на автодорозі Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв

nikolaevВчора вранці в районі міста Новий Буг місцеві жителі перекрили автодорогу Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) з вимогою негайно розпочати ремонтні роботи на зазначеному автошляху.

Для того, щоб розпочати поточний ремонт 10-ти кілометрів автомобільної дороги Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) необхідно завершити всі юридичні етапи тендерної процедури.

Так, нещодавно було визначено переможця процедури закупівлі на поточний ремонт автодороги Н-11. Ремонтуватиме Дніпровський напрямок компанія ТОВ «ШБ «Альтком».

На сьогоднішній день акцептовано пропозицію та починаючи з наступного тижня розпочнеться процедура укладання договору з компанією-переможцем.

Натепер відбувається перекидання дорожньої техніки ТОВ «ШБ «Альтком» до Миколаївської області задля якнайшвидшого розпочатку виконання робіт.

Так, з 30 серпня розпочнуться роботи на автодорозі Н-11 за рахунок експлуатаційного утримання. Після підписання договору Альтком негайно розпочне поточний ремонт автодороги Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) на ділянці від м.Новий Буг в напрямку смт. Казанка.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

Читайте також: Жители Нового Буга снова выйдут на бессрочную акцию протеста

One Response to З 30 серпня обіцяють розпочати ремонт на автодорозі Н-11 Дніпропетровськ-Миколаїв

Leave a Reply