05.06.2022

З червня у Миколаєві зміниться постачальник природного газу для населення

З червня всіх споживачів Миколаївщини мають перевести на постачання газу від ГК «Нафтогаз України»

Як повідомляють на сайті «Нафтогаз Україна», 8,8 мільйонів побутових споживачів газу опинились в ситуації, коли їхні постачальники не змогли виконувати свою функцію, тож відтепер отримуватимуть газ від постачальника «останньої надії» (ПОН). Цю функцію виконує газопостачальна компанія «Нафтогаз України». Жителі Миколаївщини також автоматично перейдуть до цього постачальника.

-ГК «Нафтогаз України» очікує, що найближчим часом ці клієнти будуть переведені на стандартні контракти з компанією, аби ціна для споживачів «останньої надії» стала 7,96 грн/куб. м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки), — пишуть в прес-релізі ГК «Нафтогаз України».

Як діяти клієнтам інших газових компаній — можна дізнатись за гарячими лініями того постачальника, з яким у вас укладено договір. В контакт-центрі «Миколаїв газзбут» пояснили:

“Показники ви, як і надавали, будете надавати АТ «Миколаївгаз». За газ за травень оплачуєте «Миколаїв газзбут», а потім вже буде «Нафтогаз». Роз’яснення щодо перезаключення договорів будуть пізніше. Поки даної інформації ми не надаємо. Всіх абонентів буде повідомлено. Можливо, буде переведено автоматично. Всі борги до травня по можливості необхідно проплатити.”

Тож, за спожитий газ з червня платити вже буде необхідно новій газопостачальній компанії. Допоки точної інформації про процедуру переходу та її строки немає. Щойно вона надійде, споживачів сповістять.

Автоматична зміна постачальника актуальна для клієнтів, які донині отримували газ від місцевих газопостачальних компаній (зокрема, під брендом «Твій Газзбут») у 15 областях: Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Харківській, Хмельницькій та Чернігівській.

Leave a Reply