16.06.2022

За держзраду штраф?

На Миколаївщині 6 квітня поліція та СБУ затримали  Юрія Заволоку,32-річного голову Бузької територіальної громади на Вознесенщині, який намагався дати 1 тисячу доларів хабара чиновнику військкомату.

Слідство встановило, що в березні 2022 року Юрій Заволока запропонував начальнику відділу комплектування військкомату  Вознесенського району передати на потреби армії свій пошкоджений в результаті ДТП службовий автомобіль Renault Arkana 2020 року випуску. Щоб приховати факт ДТП і списати автомобіль на втрати під час проведення бойових дій, 6 квітня він запропонував хабар.

А вже в кінці квітня йому повідомили про підозру у державній зраді. У ході розслідування встановлено, що голова ОТГ при окупації частини Вознесенського району надавав окупантам відомості про розташування позицій ЗСУ на території Вознесенського району Миколаївської області, а також погодився на співпрацю з представником росії у проведенні підривної діяльності проти України.

З під варти йому вдалося вийти під заставу.

Вознесенський міськрайонний суд визнав винним голову Бузької громади Юрія Заволоку у спробі дати хабар. Йому призначили штраф, а внесену ним раніше заставу 86 тисяч гривень перерахували Збройним силам України.

Про це повідомили у прес-службі Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сферах Південного регіону. Суд засудив Ю.Заволоку до штрафу в 17 тисяч гривен.

А вже на минулих вихідних, він відвідав футбольний турнір, під назвою “З Україною в серці”.

Інформація про це розміщена на телеграм-каналі  “Темний Николаев”.

Користувачі каналу обурені присутністю на патріотичному заході, людини обвинуваченій в держзраді. Вони переживають, що за цей злочин, він теж може відбутися штрафом.

Leave a Reply