27.05.2022

За добу на Миколаївщині поранено 14 людей, є загиблі

Внаслідок обстрілу Миколаївщини з боку військ РФ за добу поранення отримали 14 цивільних осіб. Найбільше обстрілів припадає на Миколаївський та Баштанський райони.

Про це повідомляє Оперативне командування “Південь”/Operational Command “South”.

 Обстановка на південному фронті та в зоні відповідальності залишається напруженою, але підконтрольною силам оборони.

 Ворог намагався нанести авіаційний удар гелікоптером Мі-24 по наших позиціях. Завдяки доцільно організованій обороні і ефективному застосуванню відповідного озброєння на упередження, ворожий пілот відвернувшись від удару спішно ретирувався без застосування зброї. Враховуючи, що ворог може повторювати подібні напади, спосіб нашої відповіді ми поки не розкриваємо. Маємо ще, чим здивувати рашистів.

 Підрозділами ракетно-артилерійського озброєння у взаємодії з авіацією за добу нами виконано понад 100 вогневих завдань. Попередньо знищено 35 рашистів та кілька бойових машин піхоти. Остаточні втрати ворога уточнюються.

Внаслідок обстрілу Миколаївщини за добу поранення отримали 14 цивільних осіб. Найбільше обстрілів припадає на Миколаївський та Баштанський райони. На жаль, є загиблі. Зокрема на околицях Березнегуватого під обстріл потрапили дві жінки, які просто пасли корів – одна з них загинула.

Дотримуйтесь норм та правил безпеки, не нехтуйте попередженням про повітряну тривогу, ретельно перевіряйте інформацію, щоб не ставати жертвами фейкових вкидів, не поширюйте інформацію, що може зорієнтувати ворога в його діях. Залиште рашистам можливість втратити всі шанси на успіх.

Leave a Reply