24.10.2016

За фактом організації несанкціонованого сміттєзвалища в Інгульському районі Миколаєва розпочато кримінальне провадження

4

Прокуратурою Миколаївської області відреаговано на факт організації несанкціонованого звалища відходів та сміття на території Інгульського району міста Миколаєва, яке було виявлено 23 жовтня цього року.


Так, 24 жовтня 2016 року після втручання заступника прокурора Миколаївської області Степана Божила за даним фактом СВ Інгульського відділу поліції м. Миколаєва розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 239 КК України (забруднення або псування земель).

Водночас, заступником прокурора області Степаном Божило проведено робочу нараду з керівниками Миколаївської міської прокуратури № 2 та Інгульського відділу поліції м. Миколаєва, головою Інгульської райдержадміністрації Миколаївської міської ради, процесуальними керівниками щодо врегулювання ситуації в районі з приводу організації несанкціонованих сміттєзвалищ, що мають непоодинокі випадки, а також утилізації відходів відповідно до вимог чинного законодавства

Наразі працівниками прокуратури та поліцїї із залученням фахівців держпродспоживслужби та держсанепідемслужби проводиться огляд місця події з вилученням органічних останків відходів для подальшого дослідження.

Розслідування триває.

Раніше повідомлялося, що на окраїні міста було виявлене сміттєзвалище із прострочених продуктів та останків тварин.

Leave a Reply