13.07.2022

За фактом ранкового обстрілу військами рф Березнегуватого слідчі відкрили кримінальне провадження

Сьогодні вранці, близько 5:00, ворожі війська здійснили обстріл території Березнегуватської громади. Руйнувань зазнали домоволодіння місцевих мешканців та медустанова.

Остаточна інформація щодо пошкоджень та постраждалих уточнюється, повідомляє прес-служба поліції.

Після вчорашніх ранкових обстрілів Миколаєва правоохоронці задокументували 83 пошкоджених об’єкти інфраструктури. Це 8 багатоквартирних і 25 приватних житлових будинків, приміщення лікарні, школи, вищого навчального закладу, коледжу, офісного центру, комунального підприємства, відділення банку, торгового центру, цеху, підприємства та складського приміщення. Є постраждалі серед мирного населення. Також під ворожим вогнем перебувала Баштанка та Березнегувате.

За кожним фактом порушення законів та звичаїв війни слідчі відкрили кримінальні провадження за ст. 438 КК України.

Упродовж минулої доби до поліції надійшло 661 повідомлення від громадян про правопорушення. Більшість стосувались воєнних злочинів. Всі вони опрацьовані.

В обласному центрі співробітники поліції виявили дев’ять осіб, які порушили умови комендантської години. Їх притягнули до відповідальності.

Поліція закликає жителів Миколаївщини дотримуватися вимог воєнного стану та не нехтувати сигналами повітряної тривоги. Бережіть себе і своїх рідних!

 

Leave a Reply