11.05.2022

Загарбники мародерять і катують патріотів на окупованому півдні

Ситуація в зоні відповідальності залишається стабільно напруженою.

Ворог не веде активних наступальних дій на лінії зіткнення, акумулює сили та намагається відновити уражену техніку, повідомляють в ОК “Південь”

Водночас, на окупованих територіях Херсонщини та Миколаївщини паралельно із нав’язуванням ідеології «руського миру» продовжується тотальне мародерство окупаційної влади. Зерно, техніку, майно, людей окупанти викрадають, вивозять до росії. Виявлених активістів проукраїнської позиції катують, а за відмову співпрацювати – розстрілюють.

Виїзди з населених пунктів, що перебувають під рашистами, заблоковано.
Не маючи підтримки населення, окупанти тиснуть погрозами і брехнею про встановлену вже владу над всім півднем України.

На Одещині з метою захисту цивільних осіб, військових та цивільних об’єктів від нападу; виявлення та знешкодження диверсійних груп рф; відпрацювання інших завдань, продовжуються контрдиверсійні заходи. В прикордонних з Придністров’ям районах обстановка стабільна і контрольована.

Корабельне угруповання ворога продовжує контролювати північно-західну частину Чорного моря, блокувати судноплавство та погрожувати ракетними ударами з моря. Також високою залишається імовірність атак стратегічною авіацією.

Дотримуйтесь заходів та алгоритмів безпеки. Пильнуйте ситуацію і дії підозрілих осіб, інформуйте компетентні органи, не розголошуйте відомостей про діяльність та переміщення наших підрозділів, місця і наслідки рашистських обстрілів.
Не допомагайте ворогу, вірте в сили оборони.

Leave a Reply