17.07.2022

Затримано зрадника причетного до здачі Херсона


Державне бюро розслідувань та Служба безпеки України провели успішну операцію, під час якої було затримано високопоставленого співробітника СБУ, який працював на спецслужби окупантів.

У межах розслідування кримінального провадження встановлено факти співпраці чинного співробітника Служби з представниками спецслужб російської федерації.

Ця інформація підтвердилася і проведеними ДБР експертизами.

Співробітник СБУ також передавав російським спецслужбам розвідувальну інформацію проти України. Зокрема, було задокументовано передачу ним інформації, що становить державну таємницю.

Також задокументована безпосередня участь фігуранта у діяльності злочинної організації, яка займалась розвідувальною та підривною діяльністю проти України. Дії угруповування завдавали шкоди суверенітетові, територіальній цілісності та недоторканності, обороноздатності, державній, економічній та інформаційній безпеці нашої держави.

До березня 2022 року даний співробітник очолював одне з регіональних управлінь СБУ.Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.
Інформація про це розміщена на офіційній сторінці Державного бюро розслідувань у ФБ. За інсайдерською інформацією, затриманим є колишній начальник управління СБУ в Автономній республіці Крим Олег Кулініч.

Варто зазначити, що з 1989 по 1994 рік, він навчався в Академії ФСБ росії і проходив військову службу в Федеральній службі контррозвідки російської федерації.

Leave a Reply