11.07.2018

Завдяки пильності небайдужого громадянина правоохоронці розшукали безвісти зниклих жінку з немовлям та повернули їх у родину

propazaВідносно жінки та дитини ніяких протиправних дій скоєно не було. Наразі вони  перебувають за місцем свого мешкання та їхньому життю та здоров’ю нічого не загрожує. 

Раніше повідомлялось про розшук 35-річної Юлії Швець та її 8-місячної доньки Меланії, про що до поліції 9 липня повідомив чоловік жінки. Він розповів, що дружина з дитиною пішли з дому близько тижня тому, нібито в гості до подруги, але назад так і не повернулись і вже шість днів їхнє місцезнаходження залишається невідомим. Телефонний зв’язок з жінкою відсутній.

Відомості за вказаним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками п. 1 ч. 2 ст. 115 Кримінального Кодексу України «Умисне вбивство», як це передбачає процедура в разі надходження відповідних повідомлень, та негайно розпочаті пошуки.

На розшук безвісти зниклих був зорієнтований весь особовий склад Заводського відділу поліції та області. Правоохоронці відпрацьовували всі можливі версії, куди б могла піти жінка з дитиною. Величезну роль у пошуках зіграли засоби масової інформації, які розповсюдили орієнтування про розшук безвісти зниклих осіб, завдяки чому, зрештою, правоохоронцям і вдалось встановити місцезнаходження розшукуваних.

Так, 10 липня ввечері до поліції надійшло повідомлення від місцевого мешканця, який розповів, що побачив біля одного з кафе по вулиці Морехідній в Заводському районі схожу за описом жінку з дитиною.

Зі слів чоловіка, її зображення він бачив на поширеному у соціальних мережах орієнтуванні, та вирішив негайно сповістити про їхнє місцезнаходження на 102.

Правоохоронці негайно прибули за вказаною заявником адресою та доправили розшуканих Юлію з немовлям до відділу поліції, а в подальшому – передали голові родини. Жінка пояснила свій вчинок нібито бажанням відвідати подруг.

Наразі поліцейські встановлюють всі обставини події. Відносно матері та її немовля ніяких протиправних дій скоєно не було, вони перебувають за місцем свого мешкання та їхньому життю і здоров’ю нічого не загрожує.

Поліція дякує засобам масової інформації та всім небайдужим громадянам, які не залишились осторонь чужої біди та долучились до пошуків безвісти зниклих жінки з немовлям.

Також правоохоронці звертаються до громадян не бути байдужими у разі надходження подібних повідомлень. Пам’ятайте, вчасний дзвінок на спецлінію 102 може врятувати чиєсь здоров’я або життя.

Leave a Reply